INTEXPO
výstavy, veletrhy, reklama, konference

 

 

 

Chystáte propagaci Vaší firmy na veletrhu? Připravujete se na promo akci a potřebujete vybudovat technické zázemí?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvolte spolupráci s INTEXPO

 

Vaše spokojenost je naše priorita

 

  • léty prověřená kvalita služeb
  • nebojíme se ani rozsáhlých výstavních    expozic od A do Z
  • proaktivní přístup, kreativita a moderní    design
  • flexibilita, vstřícnost, profesionalita
vystavnisystemy

REALIZACE VÝSTAVNÍCH EXPOZIC

   Při účasti na výstavě či veletrhu Vám pomůžeme se specifickým okruhem problémů, nebo zajistíme všechny služby kompletně od A až do Z. Lze začít s konzultací ohledně výběru místa expozice a pokračovat přes architektonický a  grafický návrh s 3D vizualizací (eventuálně včetně statických bezpečnostních výpočtů pro patrové expozice) až ke kalkulaci a harmonogramu.

   Bez zbytečných průtahů a byrokratické zátěže pak přikročíme k realizaci – k dodávce celé expozice včetně osvětlení, audiovizuální techniky a reklamních ploch, tisku propagačních materiálů, dovozu a instalace exponátů a organizaci cateringu a hostesek. Samozřejmostí je profesionální úroveň, vysoká kvalita, včasné plnění termínů a dodržení dohodnutých plánů, stejně jako flexibilní přístup v případě nutnosti změn z Vaší strany.

   Atypické stánky konstruujeme kombinací níže uvedených systémů, použitím surové DTD a nátěrem, v neposlední řadě využíváme laminátových desek. Uvedené spektrum materiálů nám umožňuje realizovat unikátní a rozsáhlé expozice. Kompletní vybavení od nábytku přes osvětlení po jídelní servis je zcela v naší kompetenci.o umístění.

btn reference btn vybaveni btn kontakt